2015-04-22 09:01

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu ekolodzy oraz organizacje zajmujące się odzyskiem surowców będą promować postawy proekologiczne, w tym także segregację śmieci. Hasło przewodnie tegorocznego święta to „Z energią zmieńmy źródła”.

Kolejne sukcesy Daniela Marcola z szermierczego Górnika Radlin !

2015-04-21 13:14

Dnia 18.04.br. na planszach Gliwic rozegrane zostały zawody Pucharu Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn. Bardzo dobrze w zawodach tych zaprezentował się zawodnik Towarzystwa Szermierzy „Górnik Radlin” Daniel Marcol, który w stawce 116 zawodników z 8 państw zajął bardzo wysokie 6 miejsce. W turnieju zwyciężył Tomasz Motyka z AZS-AWF Wrocław.

Nie daj się oszukać! - komunikat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

2015-04-21 09:47

Nie podawaj swoich danych osobowych, numeru PESEL, ani numeru świadczenia emerytalno-rentowego oszustom. Rybnicki Oddział ZUS ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników ZUS, którzy odwiedzają chorych, emerytów, rencistów w celu wyłudzenia danych osobowych, kradzieży lub zawarcia niekorzystnej umowy.

Radlinianka z pływackim złotem na Majorce!

2015-04-21 07:41

Hanna Kozak, pracownica Szkoły Podstawowej nr 4, w dniach 11-12 kwietnia uczestniczyła w zawodach pływackich XXI Mallorca Open Masters na Majorce. W zawodach wzięli udział uczestnicy z 10 państw. Pani Hania zdobyła 2 złote medale oraz 3 srebrne medale. Najważniejszym trofeum jest jednak zwycięstwo w klasyfikacji generalnej i zdobycie PUCHARU MAJORKI! Serdecznie gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń o udziale w Mistrzostwach Europy! Trzymamy kciuki!

Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych na terenie Miasta Radlina w 2015 r.

2015-04-20 13:06

Poniżej publikujemy harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych na terenie Miasta Radlina w 2015 r.

Strony: | 1 | ... | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | ... | 201 |